Sortiment - Notebooky

Špičkové výkonné notebooky Toshiba se dělí do pěti základních skupin dle použití: Satellite, Tecra, Portégé, Qosmio a Libretto. V našem e-shopu na Toshiba-shop.cz jsou tyto notebooky na prodej.

TOSHIBA SATELLITE

Notebooky Toshiba Satellite jsou základní modely s vynikajícím poměrem cena/výkon. Notebooky Satellite disponují procesory Intel® Core™ Duo a Intel® Core™ 2 Duo operačním systémem Windows XP Home Edition nebo Windows XP Professional (dříve nazývané Satellite Pro) a systémy Windows® Vista™ Home Basic Edition a Windows® Vista™ Home Premium Edition. 

TOSHIBA TECRA

Notebooky Toshiba řady Tecra jsou určeny pro podnikovou (firemní) sféru. Notebooky Tecra jsou především vysoce výkonné pracovní stanice, kde je kladen důraz zejména na spolehlivost. Na těchto modelech je předinstalován operační systém Windows XP Professional nebo Windows® Vista™ Business Edition

TOSHIBA PORTÉGÉ

Manažerské notebooky Toshiba Portégé jsou určeny tam, kde je podstatná mobilita. Svými kompaktními rozměry patří k nejmenším a nejlehčím na trhu. V nabídce jsou odolné vodotěšné a nárazuvzdorné modely, nechybí ani praktický TabletPC notebook s operačním systémem Windows XP Tablet PC Edition.

TOSHIBA QOSMIO

Multimediální notebooky Toshiba řady Qosmio jsou určeny pro náročné uživatele tam, kde je podstatný vysoký výkon pro multimedia. Excelentní dispej s technologií TruBrite, grafická karta nVidia GeForce, reprosystém Harman Kardon, nebo TV tuner dělají z modelů řady Qosmio naprostou špičku ve své třídě.

Pokud máte zájem o sestavu "na míru" vyplňte prosím následující formulář a my vám zpracujeme cenovou nabídku:

*
* jsou povinné